Depilacja brwi u kosmetyczki – czy warto?

Uroda

Dobrze wyregulowane brwi to wielka ozdoba twarzy, szczególnie w przypadku kobiet, które mają brwi krzaczaste, z szerokimi łukami oraz tendencją do wyrastania włosków poza nie. Zrastanie się brwi nad nosem lub wyrastanie ich poza łuk, na przykład na obszar nad górnymi powiekami, nie wygląda dobrze i nie świadczy tak o kobiecie. Kiedy nie wiadomo, jak wyregulować brwi, by nie zrobić sobie krzywdy, można skorzystać z usług kosmetyczki. Wiele pań z tego rezygnuje, ale warto pamiętać, że źle wyregulowane brwi, na przykład łuki o różnych długościach, wyglądają nie tylko źle, ale wręcz komicznie. Lepiej zatem powierzyć to zadanie profesjonalistce.

Jak wyregulować brwi?

Jeśli łuki brwiowe są szerokie i włosków jest dużo, można nie tylko wyrwać włoski, które rosną nadmiernie i wyrastają poza pożądany obszar. Możliwe jest też nadanie im określonego kształtu. Jaki powinien on być? Kobiety mogą mieć co do tego swoje preferencje, kształt łuków musi jednak przede wszystkim pasować do danej twarzy. Kosmetyczka doskonale to wie i potrafi nadać brwiom taki kształt, by pięknie podkreślały twarz. Potem wystarczy je tylko umalować i mogą stać się najważniejszym elementem całej twarzy!

Szybko i sprawnie

Nawet jeśli nie chce się za każdym razem udawać na regulację brwi do kosmetyczki, choćby z powodu kosztów, warto zdecydować się na to raz. Kiedy zobaczy się, jak brwi po depilacji powinny wyglądać, można będzie kolejne zabiegi wykonywać z takim samym skutkiem w domu, samodzielnie.

Poza tym kosmetyczka jest w stanie przeprowadzić ten zabieg dużo szybciej, nawet gdy korzysta ze zwykłej pęsety, a nie automatycznej. W domu regulacja brwi (sprawdź na blogu www.trena.pl) często zajmuje sporo czasu, zwłaszcza paniom mogącym pochwalić się obfitością włosków. Co więcej, może być bolesna. U kosmetyczki bólu nie trzeba się obawiać – całkiem możliwe, że nawet nie zdąży się go poczuć!