zabiegi na cellulit kraków

Jak walczyć z cellulitem?

Uroda

Cellulit jest bardzo powszechnym defektem kosmetycznym. Pomarańczowa skórka dotyczy, nie tylko osób z nadwagą. Walczą z nią kobiety w każdym rozmiarze i wieku. Jednakże walka poprzez dietę i ćwiczenia, rzadko daje pożądane efekty. Szczególnie gdy cellulit jest już zaawansowany.

Rodzaje cellulitu

zabiegi na cellulit kraków

Najczęściej kobiety borykają się z cellulitem tłuszczowym. Przyczyną jego powstawania jest nadmiar komórek tłuszczowych. Natomiast w przypadku cellulitu wodnego zaburzenia krążenia krwi oraz limfy. W tkankach zatrzymywana jest wówczas woda oraz toksyny. Problem ten dotyczy głównie szczupłych kobiet. Cellulit cyrkulacyjny to połączenie cellulitu wodnego oraz tłuszczowego. Pojawia się szczególnie w przypadku prowadzenia siedzącego trybu życia oraz dużego przyrostu wagi. Usługi sprawdź na https://www.estetica.pl/oferta/usuwanie-tkanki-tluszczowej-i-celulitu/.

Zabiegi na cellulit Kraków

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak walczyć z niechcianą pomarańczową skórką? Obecnie z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i kosmetologia. Oferują skuteczne zabiegi na walkę z cellulitem. Oprócz zwykłych masaży wykorzystywane są także bardziej cenione sprzęty. Niezwykle popularny wśród kobiet jest zabieg Endermologii, czyli rodzaj masażu mechanicznego, który wykorzystuje podciśnienie. Za jego pomocą rozbite zostają lipidy. Efekt tego zabiegu jest zawsze satysfakcjonujący. Ponadto, bardzo często kobiety decydują się także na tzw. Dermapen, za pomocą sprzętu podawana jest wówczas specjalnie dobrana ampułka.