Ochraniacz do łóżeczka skuteczną ochroną

Dzieci

Standardowy rozmiar dziecięcego łóżeczka to 140 x 70 cm, aby na całe łóżeczko nałożyć ochraniacz, musi być on w wymiarze 420 cm. Ochraniacz do łóżeczka 140×70 to bardzo dobra inwestycja, która zapewni małemu dziecku bezpieczeństwo.

JAKIE SĄ OCHRANIACZE DO ŁÓŻECZKA?

ochraniacz do łóżeczka 140x70Każdy ochraniacz do łóżeczka 140×70 cm jest bardzo dekoracyjny, ale przede wszystkim praktyczny. Idea jest taka, aby dany ochraniacz do łóżeczka dobrze ochronił małe dziecko przed uderzeniem o szczebelki łóżeczka. Chodzi również o to by większe dziecko nie zahaczyło się ręką lub nogą o szczebelki i w końcu by dziecku nie udało się wyjść z łóżeczka. Ochraniacze są miękkie i bardzo przyjemne oraz przyjazne. Produkowane z materiałów o bardzo ciekawych wzorach, dekorują i ozdabiają pokój dziecięcy i sprawiają, że dziecko w łóżku z ochraniaczem będzie czuć się przytulnie.

OCHRANIACZ DOBRY JEST DLA MAŁEGO DZIECKA I STARSZEGO

Początkowo niemowlak śpi w łóżeczku w takiej pozycji, jak położą go rodzice. Dziecko już nieco starsze turla się po łóżeczku i próbuje wstawać, wtedy ochraniacz doskonale amortyzuje wszelkie upadki i ewentualne uderzenia o szczebelki łóżeczka. W sytuacjach, gdy w pokoju dziecka jest zimno, ochraniacz sprawdza się również jako otulacz. Ochraniacz na łóżeczko można kupić lub także można go uszyć samemu, jeżeli ma się pojęcie o szyciu. Ważne jest jednak by materiały na ochraniacz były hipoalergiczne i jak najbardziej odpowiednie dla małego dziecka.