pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem

O czym trzeba pamiętać wybierając pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem?

Biżuteria i akcesoria

Pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości. Wybierając go, mężczyzna mówi o swoim uczuciu. Kobieta, nosząc go, każdego dnia potwierdza, jak bardzo jest dla niej ważny. Jak wybrać pierścionek zaręczynowy, który będzie pasował do wybranki i będzie pięknie prezentował się przez wiele lat?

Określ kamień

Wybierając pierścionek zaręczynowy bardzo szybko można zorientować się, że wybór jest ogromny. Z jednej strony to bardzo dobrze, z drugiej strony mężczyzna może czuć się zagubiony w morzu tak licznych propozycji.

Wybierając pierścionek należy przede wszystkim określić kamień, który spodoba się wybrance. Tradycjonalistka będzie zachwycona diamentem bądź brylantem w klasycznym białym kolorze. Kobieta, która lubi eksperymenty chętnie założy na palec pierścionek z czarnym diamentem lub brylantem.

Ile kamieni umieścić w pierścionku?

Ważne jest również określenie ilości kamieni w pierścionku. Bardzo pięknie wyglądają pierścionki z czarnym diamentem, gdy kamień jest jeden, osadzony centralnie w koronie. Dla kobiet o delikatnych, smukłych dłoniach idealny będzie pierścionek z czarnym brylantem, który w koronie ma 3 niewielkie kamienie.

Pierścionki zaręczynowe z czarnym diamentem

Alternatywą dla klasycznych pierścionków są pierścionki wielokamieniowe. Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem oprócz głównego kamienia ma szynę, która otacza kamień.

Wybierając pierścionek z czarnym brylantem, oprócz ilości kamieni należy jeszcze ustalić kolor złota, z którego będzie wykonany zaręczynowy pierścionek. Najkorzystniej wybrać kolor, który dominuje wśród biżuterii przyszłej panny młodej, dzięki temu narzeczony będzie miał pewność, że pierścionek będzie pasował do pozostałej biżuterii wybranki.