kolczyki dla dziewczynki

Kolczyki dziecięce. Poznaj najmodniejsze wzory kolczyków dla dziewczynek!

Biżuteria i akcesoria

Kolczyki to elegancka biżuteria dla dziewczynek. Małe, urocze kolczyki dziecięce będą pięknym dodatkiem na co dzień oraz na wiele ważnych okazji. W salonach jubilerskich można znaleźć mnóstwo modeli tej dziecięcej biżuterii. Jakie wzory cieszą się największym zainteresowaniem?

Kolczyki dla dziewczynki – urocze zwierzątka

To jeden z najpopularniejszych motywów – urocze zwierzątka na kolczykach dziecięcych to doskonała propozycja na prezent dla każdej dziewczynki!

Oczywiście, aby taki upominek był całkowicie udany, warto wybrać takie kolczyki dla dzieci, które będą posiadały motyw ulubionego zwierzątka. Do dyspozycji są między innymi pieski, kotki, koniki, małpki, misie, króliczki, motylki, biedronki, pszczółki, a to jedynie parę propozycji.

Dziewczęce kolczyki – wzory nie do pary

Wśród modnych kolczyków dla dzieci znajdują się również te, które są nie do pary, na przykład na jednym jest króliczek, a na drugim marchewka. To zabawna biżuteria, która natychmiast przyciąga wzrok.

Dziecięce kolczyki – pyszne owoce

Bardzo modnym motywem srebrnych i złotych kolczyków dla dziewczynek są także owoce. W salonach można znaleźć sporo wyśmienitych modeli takiej biżuterii, na przykład są to truskawki, wisienki, ananasy czy jabłuszka.

Kolczyki dziewczęce – klasyczne wzory

Stale bardzo popularne są także kolczyki dziecięce o klasycznych motywach. Są to między innymi kwiatki, serduszka, gwiazdki, kulki z cyrkoniami w różnych kolorach.

Takie srebrne i złote kolczyki dla dziewczynki mogą być uroczym upominkiem na ważne okazje – mogą posłużyć wtedy przez lata!