Silikonowy stanik

Bielizna

Silikonowy stanik jest odkryciem ostatnich lat i cieszy się coraz większą popularnością. Jest to świetne rozwiązanie do wymagających stylizacji.

Jak zakładać silikonowy stanik?

Najważniejszym elementem silikonowego stanika są miseczki. Zakładanie stanika rozpoczyna się od rozsunięcia łączącego ich sznurka. Miseczki muszą być odsunięte tak, aby jedna nie przeszkadzała w aplikacji drugiej. Następnie należy zdjąć folię zabezpieczającą miseczkę i część samoprzylepną i najdokładniej jak to możliwe zamocować miseczkę na piersi. Dobrą radą jest to, że piersi można wcześniej zebrać i unieść, co sprawi, że aplikacja będzie łatwiejsza. Dokładnie tak samo postępuje się w przypadku drugiej piersi. Z pomocą sznureczka obie miseczki zbliża się jak najbardziej do siebie. Takie nakładki świetnie zbierają biust i zapewniają komfort osłonięcia piersi. Dodatkowo są praktycznie niezauważalne pod bardzo odważną kreacją.

Dla kogo może być silikonowy stanik?

Przez długi czas silikonowe staniki i samonośne silikonowe staniki były uznawane za nadające się tylko dla kobiet o małym biuście. Były polecane drobnym i szczupłym kobietą noszącym miseczki A lub B.
Samonośny silikonowy stanik nadaje się do każdego rodzaju biustu. Najważniejsza jest miseczka i jej właściwa aplikacja. Aplikacja nie jest bardzo trudna, więc silikonowe miseczki mogą w prosty sposób utrzymywać biust. Kobiety posiadające większe piersi nie muszą się martwić, że silikonowy stanik nie będzie w stanie utrzymać ich piersi w ryzach. Jest on świetną opcją dla każdej kobiety.