Jak dobrać stanik push-up?

Bielizna

Biustonosz push-up może skutecznie wyeliminować kompleksy związane z rozmiarem piersi. Warto jednak zaznaczyć, że takie modele dedykowane są nie tylko kobietom posiadającym mały biust. Jest to fason uniwersalny, który zapewnia efekt optycznego powiększenia, ujędrnienia oraz wymodelowania. Warunek jest jeden – bielizna musi zostać idealnie dopasowana do użytkowniczki.

Optymalne podtrzymanie biustu

Stanik push-up spełni swoje zadanie, jeśli jego rozmiar będzie odpowiedni. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wielkość miseczki. Zbyt duża będzie odstawać od ciała, co nie prezentuje się dobrze. Ponadto bielizna nie będzie spełniać swojego głównego zadania. Zbyt ciasna miseczka sprawi, że piersi będą spłaszczone. Ponadto biust będzie „wylewał” się powyżej stanika. Zostanie on podzielony na dwie części, co również nie prezentuje się dobrze.

Podczas wyboru biustonosza push-up należy również właściwie dopasować obwód. Najlepiej, aby ta część bielizny była podszyta silikonowym paskiem, który zmniejsza ryzyko zsuwania się. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna. Ramiączka powinny być regulowane.

Jakość wykonania

Staniki push-up dobrej jakości od Gortkes.com.pl wcale nie muszą kosztować majątku. Lepiej jest postawić na nieco droższy model, a mieć pewność, że przetrwa on nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Nie należy zapominać również o konieczności systematycznego prania.

Słabe biustonosze posiadają zwykle twarde, a zarazem niewygodne wypełnienie. Użytkowanie takiej bielizny nie jest komfortowe – to wyrzucenie pieniędzy w błoto.