buty modna stylizacja

Kaczuszki i białe buty dla kobiet

Moda

To ostatni dzwonek, by rozeznać się w nowościach i trendach na nowy sezon. Dobrze jest przywitać nową porę roku stylowo i modnie. Każda z nas kocha buty i to na nich w tym sezonie możemy opierać swoje stylizacje. Buty nadchodzącego sezonu są wyraziste i rzucające się mocno w oczy. Może się okazać, że kilka par modnych w tym sezonie, możesz mieć głęboko w swojej szafie.

Powrót do przeszłości

Moda i jej trendy mają to do siebie, że co jakiś czas powracają z nowymi odsłonami. Tak też będzie w sezonie wiosennym.
Modne buty damskie rzeczywiście będą mocno nawiązywały do trendów z lat 90., które jeszcze w kilka sezonów wstecz były uznawane za kiczowate i mało stylowe. Dziś największe domy modowe mają takowe modele w swoich kolekcjach. 

Co będziemy nosić wiosną?

Białe buty damskie – dla wielu z nas są oznaką absolutnie złego smaku, bardzo źle nam się one kojarzą. W momencie, kiedy myślimy o białych butach nasuwa nam się od razu jedna myśl „białe kozaczki”. Okazuje się, że białe buty w sezonie wiosennym będą jednym z najważniejszych trendów. Oczywiście, nie musisz od razu kupować białych botków, czy kozaczków, by być modną. Możesz postawić na białe baleriny, które będą kompromisem.
– kwadratowe noski – na pewno wiele z was pamięta ten osławiony trend z lat 90. Buty z takimi noskami są na pewno o wiele wygodniejsze niż np. buty zakończone szpicem.
– niskie obcasy, czyi kaczuszki – kolejny trend, który może mieć tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Niski obcas dla niektórych kobiet jest kłopotliwy. Obcasy same w sobie mają za zadanie wydłużyć nogę i całą sylwetkę. Niski obcas niestety nie spełnia tej funkcji, jednakże „kaczuszki” są na pewno o wiele wygodniejsze od tradycyjnych szpilek.

Gdzie kupimy modne buty damskie?

Okazuje się, że wiele sklepów stacjonarnych ma mniejszy wybór niż te internetowe. Sklep online z butami damskimi może być dodatkowo alternatywą dla tych pań, które mają mało czasu, by szukać odpowiednich modeli. W zaciszu domowym łatwo i szybko wyszukasz wymarzonych butów, dzięki intuicyjnym filtrom.