zdrowa integracja

Dla zdrowia pracowników

Zdrowie

Chyba wszyscy znają klasyczne wyjazdy integracyjne, które kończą się wielką imprezą w godzinach wieczornych. Co na takich zabawach się dzieje – chyba wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Tego typu wyjazdy odchodzą już powoli w niepamięć. Teraz organizuje się „zdrową integrację”. Dla zdrowia i dla dobra pracowników, a także kadry zarządzającej.

Prozdrowotne wyjazdy na kilka dni

Jeżeli ktoś miałby w skrócie określić tego rodzaju wyjazdu, to mógłby powiedzieć, że są one organizowane w celu „zresetowania” organizmu. To właśnie dzięki nim można pozbyć się nadmiaru stresu. Tak, chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak duża ilość stresu towarzyszy człowiekowi każdego dnia. Raz na jakiś czas warto więc wyjechać do miejsca, gdzie będzie można zapomnieć o wszystkim. Dla przykładu – może np. pod ziemię? Gdzie ciężko będzie nawet z zasięgiem internetu?

zdrowa integracja

Regeneracja i odpoczynek

Tak, jeżeli już mowa o pobycie pod ziemią, to warto przywołać przykład polskiego miejsca, gdzie można odciąć się od wszystkiego, w celu regeneracji i odpoczynku. Takim miejscem jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Tak, to właśnie tam można zorganizować taki wyjazd prozdrowotny, który pozwoli m.in. na zdrowi, aktywny wypoczynek. Program wyjazdowy obejmuje również możliwość poznania ćwiczeń przydatnych dla osób, które długie godziny spędzają m.in. za biurkiem. A co najważniejsze – tego typu wyjazd oferuje głęboki relaks, który potrzebny jest wszystkim osobom. Niezależnie od tego, jakie stanowisko w firmie zajmuje.