Stranger-Things

Serial Stranger Things i jego potencjał

gadżety

Stranger Things to ogromny świat przedstawiony, w którym mają miejsce liczne, różniące się od siebie zdarzenia. Każdy, kolejny sezon posiada nowe wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie. Zawsze przebywają oni drogę, która zmienia ich charakter i podejście do różnych, kolejnych problemów pojawiających się w ich życiu.

Ile sezonów?

W pierwszym dniu emisji serialu Netflix zamówił drugą sezon, której premiera początkowo miała nastąpić 31 października 2017 roku, jednak później jej data została zmieniona na 27 października 2017. Trzecia odsłona serialu pojawiła się na serwisie Netflix 4 lipca 2019 i po raz kolejny podbiła serca widzów sympatycznym obrazem znanych już bohaterów. Twórcy oraz odgrywający rolę Hoppera, David Harbour ogłosili, że serial Stranger Things na pewno doczeka się czterech sezonów, lecz nie wiadomo czy powstanie ich więcej. W bieżącym roku widzowie otrzymają oczekiwany sezon czwarty, a więc możliwe, że już w tym roku zostanie ogłoszony piąty sezon albo inny serial, którego akcja będzie rozgrywać się w świecie przedstawionym Stranger Things.

Stranger-Things

Różne gadżety Stranger Things

Świat Stranger Things znalazł miejsce w sercach wielu fanów kultury masowej, którzy wyposażają się w gadżety nawiązujące do Stranger Things, takie gadżety można znaleźć np. tutaj. Kubek Stranger Things to jedna z wielu opcji, która pozwala na posiadanie we wnętrzu swojego domostwa przedmiotu nawiązującego do ulubionego serialu określonej osoby. Takie kubki Stranger Things na pewno znajdą swoje miejsce we wnętrzu określonego domu albo mieszkania. To idealna okazja dla fana, który chce obcować ze swoim wielbionym dziełem kultury masowej w codziennym życiu, nadając mu więcej koloru. Przyczyni się do tego kubek z logo albo postaciami będącymi jedną z głównych atrakcji ogromnego i pomysłowego świata Stranger Things.