Żarówki ozdobne w twoim domu

Dom

Dekoracja domu, mieszkania to kluczowy punkt jego urządzania, nierzadko to właśnie ona decyduje o tym, jaki charakter będzie miało pomieszczenie, a także cały dom. Obecnie bardzo popularne są wszelkie akcesoria i ozdoby świetle, które możemy stworzyć za pomocą żarówek ozdobnych, taśmy led i innych gadżetów tego typu – nadaje to pomieszczeniu nowoczesny sznyt, który zachwyci gości, a także będzie umilać każdy wieczór domownikom.

Jak dekorować światłem?

Instalacja świetlna w domu to długi i rozległy temat. Okazuje się, że nie potrzeba wielkich umiejętności, żeby bawić się światłem. Obecnie jednym z najpopularniejszych trendów są taśmy ledowe, które mają w sobie osadzone żarówki ozdobne, które mogą zmieniać kolory. Najczęściej spotkamy się z wersją na pilota – jednym przyciskiem możemy kontrolować zazwyczaj 9 lub więcej kolorów, co tworzy bajeczny klimat w pokoju, a kolor świateł możemy dostosować do dekoracji, czy nastroju domowników. Świetnie sprawdzają się w sypialni, ale będą też super dodatkiem do salonu, gdzie oglądamy telewizor i relaksujemy się na kanapie, do pokoju gościnnego, a nawet do łazienki. Kontrolując kolory świateł podczas kąpieli możemy poczuć się jak w prawdziwym SPA.

Żarówki ozdobne LED – cena, gdzie je dostać, gdzie montować

Trend jest na tyle popularny, że takie taśmy z żarówkami ozdobnymi LED znajdziemy teraz w wielu miejscach, w marketach budowlanych, w sklepach z wyposażeniem wnętrz, a największy wybór będzie w sklepach internetowych. Jeśli chodzi o cenę nie jest ona zbyt wysoka. Proste zestawy, bez ogromnego spektrum kolorów zaczynają się już od 80 złotych, natomiast za 150 złotych można już kupić „wypasiony” zestaw z pilotem i rozbudowaną paletą barw. Montowanie takich taśm jest bardzo proste, na co wskazuje sama nazwa – jest to taśma. Ludzie najczęściej decydują się je przywiesić jako obrys pokoju, na górze każdej ściany przy suficie – wtedy światło rozchodzi się na cały pokój. Jednak taśmami można także ozdobić ramę lustra, czy nawet spód łóżka.