mapa na ścianę

Mapa świata na ścianę – cały świat bliżej Ciebie!

Dom

Chcąc uzyskać oryginalną aranżację wnętrza, warto postawić na ciekaw ozdobę ścienną. Do takich z pewnością należą plakaty z mapą świata na ścianę! Takie motywy prezentują się nowocześnie, stylowo i przybliżają nam najodleglejsze zakątki świata. Takie plakaty dostępne są w różnych wersjach, mogą być zachowane w stylu retro lub mieć nowoczesny charakter. Najczęściej przedstawiają  mapę świata, ale mogą też skupiać się na konkretnym regionie, kraju lub mieście.

Mapa świata na ścianę – do jakich pomieszczeń? 

Motyw mapy świata na ścianę jest dość uniwersalny, dlatego sprawdzi się w różnych wnętrzach. Doskonale ozdabiają mieszkania, biura jak i miejsca usługowe. Mogą stać się elementem dekoracyjnym salonu lub sypialni miłośnika podróży, historii, czy też kulturoznawstwa. Z kolei mapy polityczne świata na ścianę są doskonałym wyborem do pokoju nastolatka, którego będą wspierać w nauce. Motywy mapy mogą się też świetnie wpasować w klimat restauracji, czy baru, który oferuje międzynarodową lub lokalną kuchnię. 

mapa na ścianę

Stylowa aranżacja wnętrza z wykorzystanie plakatów! 

Nowoczesne, modne plakaty ścienne, już zupełnie nie przypominają dawnych, papierowych bilbordów z wizerunkami muzyków, aktorów i sportowców, które często gościły w pokojach nastolatków. Teraz to estetyczne, oprawione ozdoby ścienne, które mogą odnosić się do różnych dziedzin lub być zupełnie abstrakcyjne. Z pewnością do najmodniejszych motywów w ich kategorii należą mapy świata na ścianę https://www.galeriaplakatu.com/mapy-swiata. Wprowadzają do pomieszczenia nutkę ciekawego designu i definiują nasze szerokie horyzonty. Ich uniwersalność sprawia, że każdy może wybrać właśnie ten motyw zdobniczy!