Jaką bieliznę ślubną wybrać?

Bielizna

Ślub uznaje się za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nic dziwnego, że każda panna młoda pragnie wyglądać w tym dniu szczególnie efektownie. Długo szuka idealnie dopasowanej sukni ślubnej. Ale wspaniała kreacja to jeszcze nie wszystko. Nie możemy zapomnieć o takich detalach jak bielizna.

Jaką bieliznę ślubną wybrać?

Na to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszytko zależy od naszej sylwetki oraz od fasonu sukni. Panie o nieco bujniejszych kształtach i obfitszym biuście mogą zdecydować się na gorset (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Bielizna-modelujaca_Rodzaje_Gorsety-159.html). Taka bielizna doskonale uniesie piersi, a także pięknie wyeksponuje kobiecą talię. Dzięki gorsetowi uzyskamy wymarzoną sylwetkę klepsydry.

Jeżeli natomiast zdecydujemy się na suknię ślubną bez ramiączek, to doskonale sprawdzi się biustonosz typu strapless. Podtrzymuje on biust, jednocześnie nie ma w nim ramiączek. Wiele pań obawia się, że tego typu stanik będzie bardzo niewygodny, będzie się przesuwał w czasie tańca. Nic bardziej mylnego. Staniki dobrej jakości mają wszyte silikonowe tasiemki na całym obwodzie. To właśnie dzięki nim bielizna zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Natomiast jeśli nasza suknia będzie miała bardziej odważny dekolt, to powinnyśmy postawić na biustonosz typu bardotka. Taki stanik ma niższy mostek i doskonale zbiera biust do środka.

Podsumowując, obecnie na sklepowych półkach znajdziemy bez większego problemu idealną bieliznę ślubną. Bez względu na to, jaki model sukni ślubnej wybierzemy…