Dlaczego warto nosić polskie biustonosze typu soft?

Bielizna

Biustonosz typu soft jest wyjątkowo miękki, delikatny i tym samym uwielbiany przez kobiety, które cenią nie tylko funkcjonalność, ale także wygodę. Jak dobrze wybrać stanik nie usztywniony i co warto o nim wiedzieć przed zakupem?

Miękkie biustonosze dla maksymalnej wygody

W świecie bielizny od zawsze istnieje wiele typów staników. Polskie biustonosze typu soft są pozbawione wypełnień i jakichkolwiek usztywnień w miseczkach lecz posiadają metalowe fiszbiny. Dzięki temu konstrukcja stanika jest wzmocniona i zapewnia solidne podtrzymanie dla piersi.

Czy biustonosz miękki nadaje się dla każdej kobiety?

Biustonoszy typu soft nie należy mylić ze stanikami o miseczkach formowanych termicznie lub z braletkami, które są rodzajem koronkowego topu pozbawionego jakichkolwiek metalowych i sztywnych elementów. 

Miękkie biustonosze to pełnoprawne staniki dające oparcie piersiom również w większych rozmiarach. Zdaniem wielu kobiet jest on znacznie wygodniejszy niż klasyczny usztywniany stanik. 

Idealny dla dużych piersi

Wbrew pozorom polskie biustonosze typu soft polecane są właśnie paniom, które noszą duży rozmiar miseczek. Z czego to wynika? Otóż w przeciwieństwie do bardzo sztywnych staników typu push up, miękki stanik nie będzie powiększał optycznie już i tak dużych piersi. Z pewnością jest to zaleta polskich biustonoszy. Jednocześnie doskonale staniki soft doskonale modelują, zbierają i utrzymuje biust w dużym rozmiarze. Nie ulega wątpliwości, że piersi w staniku typu soft mogą “odpocząć” od wszelkich usztywnień, a skóra ma kontakt z delikatnym i przewiewnym materiałem.