nasiona marihuany automaty

Nasiona automaty – 50 cm wysokości w 60 dni

Rozrywka

Nasiona automaty są automatycznie kwitnącą odmianą marihuany, która zaczyna kwitnąć w ciągu 2-4 tygodni od wykiełkowania. Niektóre z nich są gotowe do zbiorów w ciągu 10 tygodni – wtedy osiągają dojrzałość. Rośliny rosną w granicach 30-50cm wysokości i są zazwyczaj uprawiane na zewnątrz, w ciasnych, kompaktowych pomieszczeniach. Rośliny te są zazwyczaj łatwe w uprawie i pielęgnacji, co czyni je idealnymi zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców.

Nasiona automaty są zbliżone genetycznie do zwykłych

Nasiona marihuany automaty występują w wielu różnych odmianach, z których każda ma swoje unikalne cechy i smak. Istnieją jednak dwa główne rodzaje nasion marihuany – klasyczne i nasiona marihuany automaty. Nasiona automatycznie kwitnące pozwalają zachować wewnętrzne cechy danej odmiany, ale przy tym umożliwiają im kiełkowanie niezależnie od intensywności źródła światła i szybki wzrost. Z nasion automatycznie kwitnących można wyhodować rośliny, które wyglądają dokładnie tak samo jak klasyczne odmiany (z wyjątkiem tego, że rośliny będą rosły szybciej i wydajniej).

Nasiona marihuany automaty – szybkie w uprawie w dowolnym klimacie

Marihuana automatyczna jest szybka w uprawie i nie wymaga dużo miejsca ani sprzętu. Można ją uprawiać w garażu, piwnicy lub w szopie na świeżym powietrzu. Jest łatwa w uprawie i nie wymaga bardzo specjalistycznej wiedzy ani sprzętu. Jeśli posiadamy odpowiednie zezwolenie, to możemy uprawiać ją legalnie. Marihuana automatycznie kwitnąca zyskuje na popularności, ponieważ wielu konsumentów chce mieć dostęp do trawki bez konieczności zagłębiania się w tajniki uprawy. Hodowcy mogą teraz skrócić cykle światła i wyprodukować więcej kwiatów w tym samym czasie (zwykle 60 dni).