Fotografia ślubna

Kiedy już zorganizujemy przyjęcie weselne, cały catering, menu, muzykę, pozałatwiamy wszystkie formalności, warto poświęcić czas na wybranie odpowiedniego kamerzysty i fotografa. W końcu to oni uwiecznią ten wspaniały dzień i wieczór. To jest pamiątka na całe życie, czasu nie zatrzymamy, a wspomnienia pozostaną, w formie filmu i zdjęć.Zacznijmy nasze poszukiwania od przewertowania, wiadomo, stron internetowych. Patrząc na portfolia fotografów sami zobaczymy co nam najbardziej odpowiada. Popytajmy najpierw naszych przyjaciół i znajomych. Jeśli byli zadowoleni z usług danej firmy, warto skorzystać i zaoszczędzić czas i nerwy.

Od długiego czasu młode pary zamiast tradycyjnych zdjęć w studiu fotograficznym, zdjęcia plenerowe. Miejsce sesji zdjęciowej jest uwarunkowane między innymi, regionem, w którym mieszkamy. Dobrze byłoby zorientować się, gdzie w okolicy są może jakieś zabytki pałacowe, dworki, jeziora. Zdjęcia zrobione w plenerze są naturalne, niekiedy pełne spontaniczności. Dużą rolę odgrywa fotograf, który jest niczym reżyser naszego poślubnego spektaklu. Jego sugestie mają nieodzowny wpływ na jakość zdjęć. Niektórzy wybierają się z fotografem gdzieś. Fantazyjnością w wyborze pleneru wykażą się zarówno państwo młodzi i fotograf.

Coraz mniej popularne stają się sesje zdjęciowe w trakcie wesela. Najlepiej umówić się już po weselu, w dogodnym dla siebie terminie, na spokojnie. Część par wybierając się w podróż poślubną ,zabierają stroje i mają wykupioną sesję na miejscu. Pięknie wyglądają zdjęcia robione w wodzie, nad wodą, na plaży. W końcu, co kto lubi. Wszystko zależy od naszej inwencji i fotografa, którego zatrudnimy.

 

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *